Pozycjonowanie

SEO

Pozycjonowanie

SEO, inaczej pozycjonowanie, obejmuje zabiegi prowadzące do zajęcia przez stronę internetową możliwie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Internet jest obecnie najważniejszym medium promocji, dlatego niezmiernie ważne jest, by poznać mechanizmy jego funkcjonowania. Pozycjoner zadba o to, by witryna była łatwa do odszukania przez każdego zainteresowanego daną tematyką użytkownika sieci. Zetknięcie się potencjalnego kontrahenta z informacją, którą do niego kierujemy jest pierwszym i zarazem najważniejszym krokiem do podjęcia współpracy. Każda sensowna fraza wstukana w wyszukiwarkę przynosi odpowiedzi. Celem SEO jest wyróżnienie naszej strony, by nie zniknęła w gąszczu wyników.

Co sprawia, że jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu?

Jesteśmy młodym, energicznym, pozytywnie nastawionym do wszelkich wyzwań zespołem. To, czym się zajmujemy jest naszą pasją, dlatego zadowolenie klienta stawiamy sobie za punkt honoru. Na bieżąco śledzimy rozwój nowych technologii, co bezpośrednio przekłada się na osiągane wyniki. Współpracujemy ze sztabem fachowców z branży, copywriterami i specjalistami od marketingu internetowego. Dzięki takiej strukturze każde zlecenie analizowane jest wielopoziomowo, co pozwala osiągać zadowalające wyniki. Każda strona jest opracowywana indywidualnie w oparciu o ustalone z Klientem słowa klucze. Dzięki Państwa pomysłom i naszemu doświadczeniu żadna wyszukiwarka nie będzie stanowić problemu, a pozycjonowane frazy zajmą wysokie pozycje.

Rezultaty SEO

Probierzem skuteczności pozycjonowania jest osiągana lokata danej frazy w pierwszej dziesiątce Google. Pierwszym i jednym z ważniejszych kroków jest odpowiednie wybranie tych fraz. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje, podpowiadamy także, co ewentualnie zmienić, by zwiększyć efektywność. Państwa sukcesy są naszymi sukcesami, dlatego też wspólnie dbamy o przebieg pozycjonowania i monitorujemy go na bieżąco. Co prawda rezultatów nie da się zauważyć pierwszego dnia, widać je z lekkim opóźnieniem, ale za to są długofalowe. Każdego dnia dbamy o łatwość wyszukania Państwa strony w internecie.

Płatność

Jedyną formą rozliczenia jaką stosujemy jest płatność za uzyskany efekty. Klient ponosi koszt jedynie za okres, w którym jego strona zajmowała pozycje w pierwszej dziesiątce wyników dla danej frazy w Google. Przykładowo, gdy wycena danej frazy wynosi 100 zł miesięcznie, po przeliczeniu na jeden dzień wyniesie: ~3,30 zł (100 zł podzielone przez 30,5 - średnią liczbę dni miesiąca w skali roku). Na bieżąco analizujemy dostępne online statystyki i na ich podstawie sporządzamy dla klienta pozycje strony; jeśli np. strona pozycjonowana na daną frazę była dostępna przez 10 dni w TOP10 Google, to opłata w danym miesiącu wyniesie 33 zł. Do tej kwoty nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.

Co wybrać: AdWords czy pozycjonowanie?

Jeżeli oczekują Państwo natychmiastowego dotarcia do klientów, polecamy skorzystanie z usług AdWords. Umożliwiają one rozpowszechnienie strony w internecie już w momencie podpisania umowy. Rezultaty pozycjonowania są nieco opóźnione, ale długofalowe. Zanim zatem pojawią się efekty pozycjonowania, wygodne jest wdrożenie AdWords. Takie połączenie zapewnia ciągłość i błyskawiczne pojawienie się witryny w wyszukiwarce. Linki sponsorowane figurują po prawej stronie wyszukiwarki Google, a ich dobór zależy od wpisanej przez użytkownika frazy.

Branże stron, z którymi współpracujemy

Oto lista kategorii stron, które pozycjonujemy:

 • turystyka
 • wystrój i aranżacja wnętrz
 • budownictwo
 • zdrowie i uroda
 • moda
 • śluby
 • marketing i reklama
 • restauracje
 • edukacja
 • informatyka
 • jubilerstwo